O NAS

zdjęcie grupowe

 

Auto Forum 3 oferuje najszersze na lokalnym rynku portfolio produktów i usług dla marki Volkswagen oraz innych znanych producentów samochodów. Mając na uwadze najistotniejsze obecnie kwestie ochrony środowiska naturalnego, oczekiwań Klientów i jakości świadczonych usług, koncentruje się na wprowadzaniu na lokalny rynek najnowocześniejszych rozwiązań i produktów, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom wynikającym ze zmian technologicznych. Staje się tym samym jednym z pionierów w ustalaniu standardów jakościowych w różnych sferach swoich usług. Nie szczędzi wysiłków w poprawianiu jakości napraw i promowaniu technologii, które zapewniają zwiększenie zadowolenia Klientów.

 

Dlaczego należy likwidować szkody komunikacyjne w Autoryzowanej Stacji Blacharsko – Lakierniczej?

Wypadek czy kolizja drogowa jest ciężką próbą dla naszego samochodu. Uszkodzeniu ulegają specjalnie zaprojektowane strefy kontrolowanego zgniotu i elementy konstrukcji nadwozia, których zadaniem jest pochłanianie energii uderzenia i odkształcanie w sposób zapewniający skuteczną ochronę kierowcy i pasażerów. Również wiele elektronicznych systemów minimalizujących skutki uderzenia, wchodzących w skład Inteligentnego Systemu Bezpieczeństwa zostaje uruchomionych. Są one jednorazowe i wymagają każdorazowej wymiany i kalibracji. Naprawa pozwalająca na przywrócenie pojazdu do stanu pierwotnego wymaga więc odpowiedniej technologii naprawy (według zaleceń konstruktorów pojazdu), przeprowadzonej przez przeszkolonych pracowników z użyciem specjalistycznego sprzętu i narzędzi. To właśnie Autoryzowana Stacja Blacharsko – Lakiernicza posiada niezbędną wiedzę i ogromne doświadczenie, dostęp do technologii napraw i oprogramowania, specjalistyczny sprzęt i przeszkolonych przez inżynierów VW specjalistów znających konstrukcję pojazdu i wszystkie jej elementy odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo. W razie kolejnej kolizji jakość naprawy będzie miała decydujący wpływ na zachowanie pojazdu w czasie zderzenia, a tym samym na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Misja firmy.

Misja firmy Auto Forum 3 opiera się na silnym zorientowaniu na Klienta i jego potrzeby. Dlatego ze szczególną starannością poddaje się weryfikacji oferty i dokonuje wyboru dostawców.

Systematycznie prowadzone Badanie Satysfakcji Klienta pozwala przewidywać i wyprzedzać jego oczekiwania.

Poprzez wdrożenie systemu zarządzania jakością, dbałość o wysokie kwalifikacje pracowników oraz spełnianie standardów wyznaczanych przez producentów Firma Auto Forum 3 stara się utrzymać zakres obsługi na najwyższym poziomie.

Cel Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

  1. Wysoka jakość wykonywanych usług
  2. Terminowość – 95% ( wynika wyłącznie z rozszerzenia zlecenia i dodatkowych oględzin)
  3. Zadowolenie Klienta ( spełnienie oczekiwań naszych klientów związanych z naprawą )
  4. Objęcie gwarancją wykonane przez nas usługi

 

Nasze certyfikaty:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij