logo_new

lakiernia@autoforum.pl

O nas

Kim jesteśmy?

Autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy

Auto Forum 3 oferuje najszersze na lokalnym rynku portfolio produktów i usług dla marki Volkswagen oraz innych znanych producentów samochodów. Mając na uwadze najistotniejsze obecnie kwestie ochrony środowiska naturalnego, oczekiwań Klientów i jakości świadczonych usług, koncentruje się na wprowadzaniu na lokalny rynek najnowocześniejszych rozwiązań i produktów, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom wynikającym ze zmian technologicznych. Staje się tym samym jednym z pionierów w ustalaniu standardów jakościowych w różnych sferach swoich usług. Nie szczędzi wysiłków w poprawianiu jakości napraw i promowaniu technologii, które zapewniają zwiększenie zadowolenia Klientów.

Dlaczego należy likwidować szkody komunikacyjne w Autoryzowanej Stacji Blacharsko – Lakierniczej?

Wypadek czy kolizja drogowa jest ciężką próbą dla naszego samochodu. Uszkodzeniu ulegają specjalnie zaprojektowane strefy kontrolowanego zgniotu i elementy konstrukcji nadwozia, których zadaniem jest pochłanianie energii uderzenia i odkształcanie w sposób zapewniający skuteczną ochronę kierowcy i pasażerów. Również wiele elektronicznych systemów minimalizujących skutki uderzenia, wchodzących w skład Inteligentnego Systemu Bezpieczeństwa zostaje uruchomionych. Są one jednorazowe i wymagają każdorazowej wymiany i kalibracji. Naprawa pozwalająca na przywrócenie pojazdu do stanu pierwotnego wymaga więc odpowiedniej technologii naprawy (według zaleceń konstruktorów pojazdu), przeprowadzonej przez przeszkolonych pracowników z użyciem specjalistycznego sprzętu i narzędzi. To właśnie Autoryzowana Stacja Blacharsko – Lakiernicza posiada niezbędną wiedzę i ogromne doświadczenie, dostęp do technologii napraw i oprogramowania, specjalistyczny sprzęt i przeszkolonych przez inżynierów VW specjalistów znających konstrukcję pojazdu i wszystkie jej elementy odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo. W razie kolejnej kolizji jakość naprawy będzie miała decydujący wpływ na zachowanie pojazdu w czasie zderzenia, a tym samym na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Misja firmy.

Misja firmy Auto Forum 3 opiera się na silnym zorientowaniu na Klienta i jego potrzeby. Dlatego ze szczególną starannością poddaje się weryfikacji oferty i dokonuje wyboru dostawców.

Systematycznie prowadzone Badanie Satysfakcji Klienta pozwala przewidywać i wyprzedzać jego oczekiwania.

Poprzez wdrożenie systemu zarządzania jakością, dbałość o wysokie kwalifikacje pracowników oraz spełnianie standardów wyznaczanych przez producentów Firma Auto Forum 3 stara się utrzymać zakres obsługi na najwyższym poziomie.

Cel Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

  1. Wysoka jakość wykonywanych usług
  2. Terminowość – 95% ( wynika wyłącznie z rozszerzenia zlecenia i dodatkowych oględzin)
  3. Zadowolenie Klienta ( spełnienie oczekiwań naszych klientów związanych z naprawą )
  4. Objęcie gwarancją wykonane przez nas usługiba

Nasze certyfikaty